Jdi na obsah Jdi na menu
 


Koťata - Kittens

Příspěvky

Máme koťátka vrhu Y.

22. 6. 2018

Volná modrá kočička Yoko-Onno k odběru po 13.8.2018.img_0013.jpg

 

Chcete koťátko.

9. 3. 2014

Foto koťátek po kliknutí na celý příspěvek ! 

 

carrie.jpg-1.jpg

Všechna naše koťátka určena na mazlíka nebo dále do chovu mají vystavený průkaz původu (PP). Koťátka jsou k odběru nejdříve po 13. týdnu věku, jsou 2x očkovaná  a pravidelně odčervována. .


Koťátka jsou naučena na kočičí WC s hrudkujícím stelivem (Gimpet Biocat’s Compact Fresh, Bianco), zvyklá na škrabadlo a na pestrou stravu (superprémiové granule Royal Canin kitten, přemražené hovězí maso, kuřecí maso, tvaroh, masové konzervy a různé dobroty).
Při odchodu do nových domovů je samozřejmostí kupní smlouva a malá výbavička do začátku, aby si lépe zvykla na nové prostředí. S novými majiteli rádi zůstaneme v kontaktu a kdykoli poradíme a pomůžeme.


Průkaz původu (PP) potvrzuje původ koťátka, v žádném případě nezavazuje k navštěvování výstav, nicméně je zárukou, že z krásného koťátka skutečně vyroste britská kočka.
- koťátko s PP (průkazem původu) DO CHOVU: koťátko je vhodné na výstavy a pro další chov
- koťátko s PP (průkazem původu) NA MAZLÍKA: nepřejeme si, aby koťátko bylo v budoucnosti využito k chovu s podmínkou kastrace. Budoucí majitelé obdrží znehodnocený originál PP s přetiskem NEVHODNÉ K CHOVU


V případě zájmu o koťátko:
- VOLNÉ (koťátko si můžete zamluvit)
- REZERVOVANÉ (na koťátko byla složena nevratná záloha)
- ZADANÉ (koťátko je zamluvené).